Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Kingston për kufjet HyperX Cloud, e zezë

Kodi i produktit:
225949
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
7406172729702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HyperX Cloud, HyperX Cloud Alpha, HyperX Cloud II, HyperX CloudX
I përdorshëm me markat:
HyperX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 
Ju kurseni : 2.12   (9%)
21.38 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.78 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është dizajnuar për kufjet HyperX Cloud, HyperX Cloud Alpha, HyperX Cloud II dhe HyperX CloudX. Me pjesën e mbrendshme të butë, ajo mbron dëgjueset tuaja nga dëmtimet e ndryshme kur jeni në lëvizje apo udhëtoni. Poashtu posedon një rrip najlloni shumë praktik për bartje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
7406172729702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HyperX Cloud, HyperX Cloud Alpha, HyperX Cloud II, HyperX CloudX
I përdorshëm me markat:
HyperX
Kodi i prodhuesit:
HXS-HSCC1/EM
Lansuar:
9. 11. 2017
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE