Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative TeamGroup VULCAN TUF Gaming Alliance DDR4 16GB GAMING

Kodi i produktit:
337466TG
EAN:
765441640665
Frekuenca Hz:
2400-3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories GB:
16 (2 x 8)
Kodi i prodhuesit:
TLTYD416G3200HC16CDC01

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Memoria operative klasike me kapacitet 16GB e llojit DDR4, e cila operon me frekuencë prej 2400 deri në 3200 Hz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.2-1.35 V. Veçantia e kësaj memorie është dizajni asimetrik i cili mundëson shpërndarjen e nxehtësisë. Kjo memorie operative vjen me ngjyrë të zezë dhe me mbështetje XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
765441640665
Frekuenca Hz:
2400-3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories GB:
16 (2 x 8)
Kodi i prodhuesit:
TLTYD416G3200HC16CDC01
Latenca:
16-18-18-38
Përmasat mm:
32 x 140 x 7
Prodhuesi:
TeamGroup
Shpërndarës i nxehtësisë:
Alumini
Shtrirja e transferimit MBs:
25,600 MB/s
Voltazhi [V]:
1.2-1.35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE