Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend 300X SDHC Klasa 10, 32GB

Kodi i produktit:
121899
EAN:
7605578250128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GSDU1
Prodhuesi:
Transcend

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 5.00   (30%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie është e përbërë nga teknologji të avancuara që sigurojnë kualitet të lartë dhe shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave. Me këtë kapacitet të lartë që ka, ky model është i përshtatshëm për fotografi të vëllimeve të mëdha, video, muzikë dhe të dhëna tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578250128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GSDU1
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend 300X SDHC Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE