Kamerë për veturë MIO MiVue 792 WiFi, Full HD

Kodi i produktit:
214268
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
4710887989898
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

215.50 
Ju kurseni : 6.00   (3%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue 792 është kamerë inqizuese kompakte dhe e lehtë Full HD. Bashkëngjitur me teknologjinë Full HD, poashtu është e pajisur me kënd të vështrimit prej 14 shkallëve. Poashtu ka të pajisur teknologjinë GPS, detektim të radarëve dhe teknologjinë inteligjente ADAS. E përfshirë në të është edhe mbajtësi i xhamit 360 shkallësh. Iniqizimet nga kjo kamerë mund të kenë dobi gjatë situatave që mund t'iu ndodhin në rrugë. Përveç këtyre, ju mund ta përdorni edhe për inqizime të bukura rrugore të cilat mund t'i shpërndani në Facebook apo YouTube përmes aplikacionit të kompjuterit MiVue Manager. Moduli GPS i kamerës iu mundëson edhe vendosjen e hartës përveç inqizimeve të kamerës.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
4710887989898
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (60fps)
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë MIO MiVue 792 WiFi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE