Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Acer KG241QPbiip Gaming - LED 23.6" (60cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
252845
Diagonalja e ekranit ["]:
23.6
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Trashësia [mm]:
232
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 
Ju kurseni : 2.00   (1%)
207.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni përpara lojtarëve të tjerë dhe zbuloni përzierjen perfekte të kartës grafike dhe monitorimin e lojërave të aktivizuara FreeSync. Për të mësuar saktësisht se çfarë ju duhet, vizitoni faqen tonë të teknologjisë së dedikuar FreeSync

Acer KG241QPbiip ka një ekran 23,6 "LED, rezolucion 1920 x 1080 (16: 9), LED backlight, 1ms kohë përgjigje, deri në 100,000,000: 1 kontrast dinamik, 300 cd / m ^ 2 shkëlqim për ju. Frekuenca Hz refresh, FreeSync, 2x opsion HDMI, DP dhe VESA.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.6
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4710180049695
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
567
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
UM.UX1EE.P01
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
30
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
438
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
4,17
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
232
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Acer KG241QPbiip Gaming - LED 23.6" (60cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE