Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor BenQ PD2500Q - 25", LED

Kodi i produktit:
405975bz
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Përmasat [H x W mm]:
570,2 x 402 x 239,65

Si të porosisim në Gjirafa50?

358.50 
Ju kurseni : 30.00   (8%)
328.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Benq PD2500Q është një monitor me ekran të gjerë me 25 "I / O, raport 16: 9 dhe rezolucion 2560 x 1440 piksel.

Posedon ndriçim 350 cd / m2, 4ms kohën e përgjigjes, kontrast të lartë amtare 1000: 1 dhe këndin e shikimit 178 shkallë horizontale.

Lidhet me PC me porte DP dhe HDMI, ka një portë Ethernet LAN dhe altoparlantët të integruar 2W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755068683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
570,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
9H.LG8LA.TSE
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
62
Kontrast [:1]:
1000
Lansuar:
31. 8. 2017
Lartësia [mm]:
402
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Përmasat [H x W mm]:
570,2 x 402 x 239,65
Pesha [kg]:
7,2
Pitch [Hz]:
0216
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
239,65
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE