Monitor LG 34UM69G - LED, 34", 2560 x 1080, UW-UXGA, i zi

Kodi i produktit:
218605
EAN:
8806087301045
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

439.50 
Ju kurseni : 60.00   (14%)
379.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gaming Monitor i LG, shfaq skenat në panelin ultra të gjerë 34" (2560 x 1080 piksela). Ky është një ekran i cilësisë IPS me një kohë reagimi 5ms (1ms reduktim i efektit të turbullimit të lëvizjes). Modeli suporton AMD FreeSync, stabilizim të zi, dhe ofron shkëlqim 250 cd / m2, kënd shikimi 178° / 178°, si dhe ka Interface: HDMI, DP) si modalitet USB-C.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8806087301045
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7

Bashkangjitja Monitor LG 34UM69G - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE