Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LG 34UM69G - LED, 34", 2560 x 1080, UW-UXGA, i zi

Kodi i produktit:
218605
EAN:
8806087301045
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

439.50 
Ju kurseni : 53.00   (12%)
386.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor lojërash shfaq skenat në panelin ultra të gjerë 34" (2560 x 1080 piksela). Ky është një ekran i cilësisë IPS me një kohë reagimi 5ms (1ms reduktim i efektit të turbullimit të lëvizjes). Modeli suporton AMD FreeSync dhe ofron shkëlqim 250 cd / m2, kënd shikimi 178° / 178°, si dhe ka ndërfaqe HDMI, DP, si modalitet USB-C.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8806087301045
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Prodhuesi:
LG

Bashkangjitja Monitor LG 34UM69G - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE