Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Oculux NXG252R - 24.5"

Kodi i produktit:
951448msi
Diagonalja e ekranit:
24.5
Frekuenca:
240 Hz
Këndet e shikimit:
170°/160°
Koha e reagimit [ms]:
0.5ms (GTG, Min.), 1ms (GTG, Avg.)
Lloji i ekranit:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 
Ju kurseni : 50.00   (9%)
529.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor ofron një varg veçorish të përsosura për çdo adhurues lojërash. Ka madhësi 24.5’’, rezolucion FHD 1920 x 1080 pikselë dhe mbështet teknologjinë NVIDIA GSYNC që ofron performancë pamore virtuale prej frekuencave më të ulëta deri tek më të lartat (240Hz).

Një nga mundësitë e ekranit është personalizimi sipas nevojës apo dëshirës në kënd 180 shkallë ndërsa përmes aplikacionit MSI Mystic Light ju mund të zgjedhni nga gama e gjerë e ngjyrave të tij edhe përmes telefonit. Për më tepër, monitori mbështet poashtu teknologjinë MSI Anti-Flicker që ju jep rehati pamore pa ju lodhur sytë me përthyrje të imazheve. Përfshin konektorë USB 3.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24.5
Frekuenca:
240 Hz
Këndet e shikimit:
170°/160°
Koha e reagimit [ms]:
0.5ms (GTG, Min.), 1ms (GTG, Avg.)
Lloji i ekranit:
LED
Përmasat mm:
560.10 x 523.51 x 213.49
Pesha kg:
5.5kg / 8kg
Port audio:
1x 3.5mm
Porte USB:
3 x USB-A 3.1 Gen 1, 1 x USB-B 3.1 Gen 1
Portet:
1 x DisplayPort 1.2 (deri në 1920 x 1080 Pixel/240 Hz) 1 x HDMI 1.4 (deri në 1920 x 1080 Pixel/ 60 Hz)
Prodhuesi:
MSI
Raporti i kontrastit:
1000:1 (Ty), 100.000.000:1 (DCR)
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1,920 x 1,080 (FHD)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE