Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Oculux NXG252R - 24.5"

Kodi i produktit:
951448msi
Diagonalja e ekranit:
24.5
EAN:
4719072622824
Frekuenca:
240 Hz
Këndet e shikimit:
170°/160°
Koha e reagimit [ms]:
0.5ms (GTG, Min.), 1ms (GTG, Avg.)

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor ofron një varg veçorish të përsosura për çdo adhurues lojërash. Ka madhësi 24.5’’, rezolucion FHD 1920 x 1080 pikselë dhe mbështet teknologjinë NVIDIA GSYNC që ofron performancë pamore virtuale prej frekuencave më të ulëta deri tek më të lartat (240Hz).

Një nga mundësitë e ekranit është personalizimi sipas nevojës apo dëshirës në kënd 180 shkallë ndërsa përmes aplikacionit MSI Mystic Light ju mund të zgjedhni nga gama e gjerë e ngjyrave të tij edhe përmes telefonit. Për më tepër, monitori mbështet poashtu teknologjinë MSI Anti-Flicker që ju jep rehati pamore pa ju lodhur sytë me përthyrje të imazheve. Përfshin konektorë USB 3.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24.5
EAN:
4719072622824
Frekuenca:
240 Hz
Këndet e shikimit:
170°/160°
Koha e reagimit [ms]:
0.5ms (GTG, Min.), 1ms (GTG, Avg.)
Lloji i ekranit:
LED
Përmasat mm:
560.10 x 523.51 x 213.49
Pesha kg:
5.5kg / 8kg
Port audio:
1x 3.5mm
Porte USB:
3 x USB-A 3.1 Gen 1, 1 x USB-B 3.1 Gen 1
Portet:
1 x DisplayPort 1.2 (deri në 1920 x 1080 Pixel/240 Hz) 1 x HDMI 1.4 (deri në 1920 x 1080 Pixel/ 60 Hz)
Raporti i kontrastit:
1000:1 (Ty), 100.000.000:1 (DCR)
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1,920 x 1,080 (FHD)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE