Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LC27F396FHUXEN, 27"

Kodi i produktit:
507317smg
Diagonalja e ekranit:
27
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia mm:
242,6
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
266.50 
Ju kurseni : 67.00   (25%)
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor ka një ekran të lakuar në mënyrë optimale, duke ju dhënë një rreze më të madhe shikimi. Me kënde të larta shikimi 178 °, ajo siguron një përvojë të pabesueshme. Monitor i përkulshëm është një zgjedhje shumë më e mirë për shikimin e rehatshëm për shumë orë të tëra. Ka madhësinë 27", me rezolucion 1920 x 1080 dhe operon me frekuencë 60Hz.

Vlerësimet

Super monitor :thumbsup
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806088285634
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
622,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC27F396FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi W:
24
Kontrast 1:
3 000
Lansuar:
26. 8. 2017
Lartësia mm:
466,2
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
4,1
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
242,6
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE