Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Samsung LC27R500FHUXEN, 27"

Kodi i produktit:
908726smg
Diagonalja e ekranit:
27
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia mm:
251
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

252.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni shikimin e filmave dhe përvojën e lojrave me monitorin e lakuar të Samsung C27R500 me rezolucion Full HD dhe lakim të madh të ekranit 1800R. Ky monitor i lakuar ka rezolucion 1920 x 1080 piksel, ekran 27 " me ndriçim 250 cd / m2, panel VA për kontrast më të fuqishëm dhe të njëtrajtshëm të zi, kontrast statik: 3000: 1, kohë të përgjigjes 4ms, raport 16: 9, teknologji Flicker Free, FreeSync, Eco Saving Plus. HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
8801643601898
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
614
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC27R500FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi W:
35
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia mm:
466
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Kaltër e errët/hirtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
4.3
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
251
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE