Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LU28E590DS/EN - 28"

Kodi i produktit:
191351smg
Diagonalja e ekranit:
28
Lojë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia mm:
187,1
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

364.50 
Ju kurseni : 115.00   (32%)
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806086929493
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
660,9
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Këndi vertikal i shikimit °:
160
Kodi:
LU28E590DS/EN
Koha e reagimit ms:
1
Konsumi W:
29,6
Lansuar:
16 Korrik 2015
Lartësia mm:
468,5
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
370
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
1070
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
5,28
Pitch Hz:
0,16
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia mm:
187,1
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE