Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Samsung LS27R750QEUXEN, 27"

Kodi i produktit:
331651smg
Diagonalja e ekranit:
27
Ndriçimi [cdm2]:
250
Trashësia mm:
115,5
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

414.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohur Samsung ka shumë vite që sjell risi në sektorin e teknologjisë me produktet e saj. Tani kompania sjell monitorin S27R750 . Monitori ka një diagonale prej 27" me rezolucion prej 2560 x 1440 (QHD) e cila mund të shfaqë deri në 1,000 milion ngjyra. Monitori ka shpejtësi reagimi prej 4ms, ndriçim prej 250 cd / m2, kontrast të monitorit 3000: 1, teknologjinë Samsung MagicBright, modalitetin Eye Saver, që mbron sytë tuaj edhe pas një kohe të gjatë të qëndrimit para ekranit. Monitori mund të kthehet në këndin horizontal dhe vertikal 178 shkallë, gjë që mundëson që ky monitor të jetë i përshtatshëm për çdo përdorim. Monitori mund të lidhet përmes porteve të integruara mini DisplayPort dhe HDMI 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
8801643617561
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
614,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LS27R750QEUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi W:
48
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
730,3
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1000
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Pesha kg:
5.8
Picture in Picture [PIPPBP]:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia mm:
115,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE