Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Nikon Coolpix A100

Kodi i produktit:
184422
Apertura maksimale e lentes:
3,2
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bëhet shpejt dhe me lehtësi në saje të fotografit profesional të kamerës A100 Coolpix nga Nikon. Kjo çudi e vogël është partner i përkryer për dokumentimin e përvojave nga jeta juaj dhe përreth. Harrojeni shkrepjen me smartphone dhe shtoni fotot tuaja në nivel më të lartë në këtë kamerë rehatuese dhe intuitive. Të shkrepësh fotografi me Coolpix A100 do të jetë e thjeshtë dhe zbavitëse, falë projektimit të një kamere që është e hollë, elegante dhe më e rëndësishmja e lehtë për tu përdorur. Kombinimi i lehtësisë së përballimit dhe performanca CCD imazh senzor prej 20.1 milion pikselë iu siguron juve që ju të merrni imazhe me rezolucion të lartë, shpejt dhe me lehtësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,2
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089485746
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
130
Gjatësia minimale fokale [mm]:
26
Kodi i prodhuesit:
VNA972E1
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
94,5 × 58,6 × 19,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE