Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Oculus Go Virtual Reality Standalone Headset - 64GB

Kodi i produktit:
979682CK
Diagonalja e ekranit:
5.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
301-00105-01
Lansuar:
7. 6. 2019
Prodhuesi:
Oculus

Si të porosisim në Gjirafa50?

432.50 
Ju kurseni : 76.00   (18%)
356.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hidhni një sy në botën e realitetit virtual me syzet Oculus Go. Shikoni koncerte, ngjarje sportive, shfaqje dhe filma. Imazhi do të jetë më i madh, më i ndritshëm dhe më i bukur. Me Oculus, ju mund të shkarkoni dhe të zbuloni lojërat, aplikacionet dhe mjediset e fundit VR, edhe nëse nuk jeni në VR. Vetëm lidhni Oculus Go në telefonin tuaj, pastaj ju mund të shikoni se si pajisja është konfiguruar dhe përshtatur. Këto syze virtuale kanë një memorie të brendshme prej 64 gigabajt, ato kanë të përfshirë një drejtues dhe kanë ekran LCD me rnjë ezolucion prej 2,560 × 1,440 piksel.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
5.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
301-00105-01
Lansuar:
7. 6. 2019
Prodhuesi:
Oculus
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1440
Sistemi operativ:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Oculus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE