Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Xiaomi Amazfit Bip (White Cloud)

Kodi i produktit:
382383MG
EAN:
6970100371987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Hirtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ekran ekonomik me diagonale 1.28 '', që i përgjigjet dritës së jashtme dhe ka rezistencë IP68. Lidhet në kyçin e dorës tuaj me anë të rripit 20 mm, gjatësia e rripit 11 + 8.5 cm.

Matësi i shpejtësisë i integruar, sensori i rrahjeve të zemrës, GPS dhe Glonass mundësojnë ndjekjen e lëvizjeve me saktësi të lartë. Me anë të teknologjisë Bluetooth 4.0 BLE, ju mund të lidheni me telefonin tuaj, duke pasur një pasqyrë të njoftimeve të rëndësishme.

Është kompatibil me Android 4.4, iOS dhe më të ri. Ekrani është shumë më efektiv kundrejt rrezeve direkte të diellit. Peshon vetëm 32 gramë. Ka bateri Li-pol me kapacitet prej 190 mAh. Koha e mbushjes është 2.5 orë, gjithashtu mbështet karikimin pa tel. Jeta e baterisë arrinë deri në 45 ditë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970100371987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Hirtë
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE