Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë Sencor SWS 4000

Kodi i produktit:
261017
EAN:
8590669252152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
99
Kodi:
8590669252152
Lansuar:
18. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SWS 4000 tregon kohën dhe datën si dhe temperaturën e brendshme dhe të jashtme në ° C dhe ° F në ekranin LCD me ngjyra. Ekrani paraqet ikona që tregojnë nëse moti është me diell, me re, me shi apo me borë. Për më shumë, vlerat e temperaturës së brendshme mund të jenë prej 0/+50, ndërsa ato të jashtme -20/+60. Përveç temperaturës, kjo pajisje mund të përdoret edhe si orë me alarm. Dimensionet janë 99 x 161 x 26mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669252152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
99
Kodi:
8590669252152
Lansuar:
18. 5. 2019
Lartësia [mm]:
161
Orë me alarm:
Orë me radio:
Pesha [g]:
197
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+60
Trashësia [mm]:
26

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE