Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART GARMIN VívoActive3 Music Optic, e kaltër

Kodi i produktit:
261310
Altimeter (për matje të lartësisë altitudës):
Lartësia mm:
43,4
Trashësia mm:
11.7
Rezistent ndaj ujit:
Prodhuesi:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

309.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin Vivoactive 3 Music Optic është orë e mençur e dizajnuar që t'ju ofroj një mori konfigurimesh për t'ju lehtësuar aktivitetet sportive dhe për t'i bërë më interesant. Ora është e pajisur me ekranin me prekje me madhësi 1.2", ka rezistencë ndaj ujit deri në 5 ATM, mban një mori senzorësh si barometër, akselerometër, kompas etj si dhe mund të mas hapat e ecur, kaloritë e djegura, gjumin etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë altitudës):
Barometër:
Diagonalja e ekranit:
1.2
EAN:
7537592158114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
43,4
GLONASS:
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Jetëgjatësia e baterisë:
7+
Kodi:
010-01985-33
Lajmërues:
Lansuar:
23. 5. 2019
Lartësia mm:
43,4
Materiali i rripave:
Plastik
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
4
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
38
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistent ndaj ujit:
Trashësia mm:
11.7
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE