Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Legrand EvoLine - 1U, plastik

Kodi i produktit:
266645
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EHPM1UP
Lansuar:
15. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Legrand operon në më shumë se 180 shtete dhe sjell aksesorët më të mirë në treg për pajisjet tuaja elektronike. Këtë radhë ka sjell këtë organizues kabllosh në formë horizontale. Produkti është bërë nga plastika cilësore dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EHPM1UP
Lansuar:
15. 8. 2019
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE