Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë e ftohjes Thermal Grizzly Hydronaut (1g)

Kodi i produktit:
231001
Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
753677507586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-H-001-RS
Konsistenca [Pa·s]:
140-190

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly sjell për juve zgjidhjen ideale për të menaxhuar dhe eliminuar temperaturat e larta dhe transferin e dobët të nxehtësisë.

Përqueshmëria e pastës së ftohjes është 11.8W / mK dhe është dizajnuar për operime afatgjate në temperatura nga -200° C deri në 350 ° C. Pasta e aplikuar me kujdes mund të mbush hapësirën ndërmjet ftohësit dhe chipit për t'u ftohur. Kjo siguron që nxehtësia nga çipi të përcillet me shpejtësi në radiator dhe të lëshohet në ambient. Përbërja e saj siguron që të mos shkaktoj ndryshkje dhe nuk është helmuese. Poashtu, kjo pastë do të mund të përdoret në sisteme të ftohjes me ujë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
753677507586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-H-001-RS
Konsistenca [Pa·s]:
140-190
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11,8
Pesha [g]:
1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
0.27
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE