Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pastë për ftohje Thermal Grizzly Aeronaut (7,8g/3ml)

Kodi i produktit:
231006
Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
7536775076474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-A-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
110-160

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 
Ju kurseni : 1.00   (6%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermanë Thermal Grizzly ka fituar reputacion në krijimin e produkteve që ndihmojnë në transferimin e nxehtësisë nga pajisjet tuaja në ftohës apo ambient. Ato janë të mirënjohura për kualitetin e lartë dhe qëndrueshmërinë afatgjate. Në këtë rast ajo sjell pastën për ftohje Aeronaut e cila vjen me nivel të konduktivitetit termik 8.5 W / mK gjë që e bënë të përsosur për temperatura ndërmjet -150 ° C deri në 200 ° C. Pasta mbulon hapësirën ndërmjet ftohësit dhe pllakës amë. Kjo gjë e mundëson atë të transferoj nxehtësinë me shpejtësi nga pllaka direkt në ftohës në mënyrë që të del në ambient me efiçiencë. Pasta nuk është helmuese dhe ka zero konduktivitet elektrik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
7536775076474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-A-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
110-160
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Pesha [g]:
7,8
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
3+
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE