Pastë për ftohje Thermal Grizzly Conductonaut (1g)

Kodi i produktit:
231007
Dendësia [g/cm³]:
6,24
EAN:
753677507449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-C-001-R
Lansuar:
20. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly ju sjell aksesorët e nevojshëm që të luftoni dhe mirëmbani pajisjet tuaja elektronike në nivel optimal të performancës duke e transferuar me efiçiencë nxehtësinë larg tyre. Pasta të cilën e ofron ka konduktivitet prej 8.5 W / mK dhe është dizajnuar për operime afatgjate në temperaturat 10 ° C deri në 140 ° C. Kjo pastë e mbulon me saktësi distancën ndërmjet ftohësit dhe pllakës amë e cila ju mundëson që nxehtësia të hiqet prej pllakës e të shpërndahet në ambient me shpejtësi. Produkti nuk preferohet të përdoret në ftohës të krijuar nga alumini.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
6,24
EAN:
753677507449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-C-001-R
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
73
Pesha [g]:
1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE