Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë për ftohje Thermal Grizzly Conductonaut (5g)

Kodi i produktit:
231008
Dendësia [g/cm³]:
6,24
EAN:
7536775074630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-C-005-R
Lansuar:
20. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly arrinë t'ju sjell produkte që parandalojnë nxehjen e tepruar të pajisjeve tuaja kompjuterike si dhe të rregulloj transferimin e nxehtësisë me efiçiencë më të lartë. Pasta ka konduktivitet termal prej 8.5 W / mK dhe është e dizajnuar për temperatura të larta në operime afatgjate nën normal 10C deri në 140 ° C. Pasta në mënyrë të përsosur e mbush hapësirën ndërmjet ftohësit dhe pllakës amë. Ajo siguron që nxehtësia e pllakës të transferohet me shpejtësi në radiator dhe të lëshohet në ambient. Për shkak të përbërjes së saj, ajo është shumë konduktuese dhe ka stabilitet afatgjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
6,24
EAN:
7536775074630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-C-005-R
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
73
Pesha [g]:
5
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE