Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë për ftohje Thermal Grizzly Hydronaut (7,8g/3ml)

Kodi i produktit:
231003
Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
7536775075798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-H-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
140-190

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermanë Thermal Grizzly ka fituar reputacion në krijimin e produkteve që ndihmojnë në transferimin e nxehtësisë nga pajisjet tuaja në ftohës apo ambient. Ato janë të mirënjohura për kualitetin e lartë dhe qëndrueshmërinë afatgjate. Në këtë rast ajo sjell pastën për ftohje Hydronaut e cila vjen me nivel të konduktivitetit termik 11.8 W / mK gjë që e bënë të përsosur për temperatura ndërmjet -200° C deri në 350° C. Pasta mbulon hapësirën ndërmjet ftohësit dhe pllakës amë. Kjo gjë e mundëson atë të transferoj nxehtësinë me shpejtësi nga pllaka direkt në ftohës në mënyrë që të del në ambient me efiçiencë. Pasta nuk është helmuese dhe ka zero konduktivitet elektrik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
2,6
EAN:
7536775075798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-H-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
140-190
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11,8
Pesha [g]:
7,8
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
3+
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE