Pastë për ftohje Thermal Grizzly Kryonaut (11,1g/3ml)

Kodi i produktit:
231012
Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
2212454545454545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
120-170

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly është e mirënjohur për krijimin e aksesorëve që transferojnë përsosshmërisht nxehtësinë nga pajisjet tuaja e direkt në ambient. Aksesorët janë të mirënjohur për kualitet të lartë dhe çmim të volitshëm. Në këtë rast ajo sjell pastën Kryonaut që ka konduktivitet termal prej 12.5 W / mK dhe është e përshtatshme për temperaturat e ulëta. Përbërja e saj e veçantë e balancon përçueshmërinë ndërmjet procesorit dhe ftohësit duke mbushur kështu hapësirën ndërmjet dyjave. Aksesori është i përshtatshëm për ftohës të aluminit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
2212454545454545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-030-R
Konsistenca [Pa·s]:
120-170
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
12.5
Pesha [g]:
11,1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
3+
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE