Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë për ftohje Thermal Grizzly Kryonaut (1g)

Kodi i produktit:
231010
Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
753677507234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-001-RS
Konsistenca [Pa·s]:
120-170

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly arrinë t'ju sjell produkte që parandalojnë nxehjen e tepruar të pajisjeve tuaja kompjuterike si dhe të rregulloj transferimin e nxehtësisë me efiçiencë më të lartë.

Pasta ka konduktivitet 12.5 W / mK, dhe, siç e tregon dhe emri i saj, është zgjidhja ideale për temperatura të ulëta. Përbërja e saj e veçantë e ndihmon përcjelljen e nxehtësisë nga procesori në ftohës në mënyrë më të shpejtë dhe të sigurt. Pos kësaj, përbërja e tij siguron që të mos ketë shkarkim të ç'rregullt të rrymës dhe është i përshtatshëm edhe për ftohës të aluminit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
753677507234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-001-RS
Konsistenca [Pa·s]:
120-170
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
12.5
Pesha [g]:
1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
0.27
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE