Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë për ftohje Thermal Grizzly Kryonaut (37g/10ml)

Kodi i produktit:
231013
Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
7536775071974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-100-R
Konsistenca [Pa·s]:
120-170

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përçueshmëria termike e kësaj paste është e shkëlqyer: 12.5 W / mK. Përbërja e saj e veçantë e balancon në mënyrë të përkryer performancën termike ndërmjet procesorit dhe pllakës së nxehtë. Përbërja e saj garanton përçueshmëri elektrike, kështu që është gjithashtu i përshtatshëm për përdorim me ftohës alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.7
EAN:
7536775071974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TG-K-100-R
Konsistenca [Pa·s]:
120-170
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike [W/mK]:
12.5
Pesha [g]:
37
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia [ml]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE