Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Kodi i produktit:
247260
EAN:
6934177700996
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17651
Lansuar:
20. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ajri i pastër = familje e shëndetshme! Jepni këtë rehati në shtëpinë tuaj, me Mi Air Purifier 2S. Ky model i ri Xiaomi kombinon tiparet më të mira të atyre të mëparshme duke shtuar më shumë karakteristika të dobishme. Ky pastrues ajri është i përshtatshëm për dhoma me sipërfaqe prej 20 deri 35 m² dhe përpunon ajrin me një normë prej 310 m³ / h (CADR). Zemra e pastruesit është një filtër karboni që lufton grimca të ndryshme në ajër. Ajo në mënyrë efektive heq deri në 99% të papastërtive të tilla si, pluhur, polen, tymi i cigareve dhe më shumë. Filtri duhet të zëvendësohet një herë në 3 deri në 6 muaj. Shpejtësia e pastrimit është 310m3 / h. Pastruesi mund të kontrollohet përmes aplikacionit celular. Shpenzon fuqi 2W me përdorim të zakonshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177700996
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17651
Lansuar:
20. 10. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE