Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Akasa AK-HDA-10BK për SSD-të dhe HDD-të 2.5" në slot PCIe / PCI

Kodi i produktit:
227867
EAN:
4710614535428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HDA-10BK
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 
Ju kurseni : 1.00   (12%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Akasa është e angazhuar në krijimin e komponentëve të ndryshëm, periferikëve dhe aksesorëve për kompjuterët desktop. Në këtë rast është një përshtatës që mban emrin AK-HDA-10BK, i cili ju lejon të konvertoni slotin tuaj PCIe / PCI në dy gjire 2.5 " SSD / HDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614535428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HDA-10BK
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE