Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PlayStation 4 Pro 1TB + Fortnite, zi

Kodi i produktit:
280769kom
Besueshmëria:
100
EAN:
165653126161616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719941101

Si të porosisim në Gjirafa50?

506.50 
Ju kurseni : 9.00   (2%)
497.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me PS 4 Pro, do të përjetoni një përvojë vërtet zhytëse të detajeve të jashtëzakonshme, imazheve të mprehta dhe veprimit më të shpejtë dhe më të qetë. Pajisjet e shkëlqyera të fshehura në një trup elegant mund të marrin një veprim mahnitës të lojrave në ekranin tuaj, ku lojërat bëhen të gjalla falë grafikëve intensiv dhe performancës së shtuar. E gjithë kjo është themeli i përsosur për krijimin e një qendre argëtuese të mrekullueshme në shtëpinë tuaj.

Në pamje të parë, PS4 Pro bën përshtypje me modelin e tij të thjeshtë por modern. Arkitektura e brendshme e sistemit PS4 Pro, nga disku optik dhe furnizimi me energji deri tek sistemi i ftohjes, është krijuar posaçërisht për të mbajtur dimensionet e përgjithshme dhe peshën sa më të ulët të jetë e mundur dhe për të rritur ndjeshëm fleksibilitetin e përgjithshëm të dizajnit.

Kur e lidhni PS4 Pro me një televizior 4K, do të merrni një spektakël vizual të pashembullt me ngjyra HDR, dhe të gjitha lojërat fjalë për fjalë do të vijnë gjallë me energji të jashtëzakonshme që do t'ju tërheqë. Nëse nuk keni një televizior 4K , nuk keni pse të shqetësoheni, konzola do t'ju tregojë lojëra në rezolucionin më të lartë që mund të trajtojë televiziori juaj.

Kontroller DualShock 4 v2 Wireless

Kontrolleri i ri i lojës DualShock 4 është një mjet inovativ për përvojën përfundimtare të lojrave. Ai përmban një sensor ultra të ndjeshëm me 6 boshte dhe një panel me prekje që ofron mënyra krejtësisht të reja për të luajtur dhe komunikuar. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni video dhe të ndani me një shtypje të vetme.

Transmetoni filmat më të mëdhenj, serialet më të shikuar në televizior dhe videot më të fundit drejtpërdrejt nga Netflix, YouTube dhe shumë më tepër - të gjitha me ripërtëritje automatike për fotografinë më të mirë. Ose gëzoni lidhje pa probleme dhe shkëmbim me dual Wi-Fi, me zgjedhje të 2.4 GHz ose 5 GHz.

Konzola PlayStation 4 Pro ka një procesor 8-core AMD Jaguar x86-84, duke plotësuar memorien e unifikuar të sistemit 8 GB GDDR5 dhe përshpejtuesin grafik AMD Radeon me performancë të lartë 4.20 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard diskun e integruar 1TB. Disku BD-DVD read-only (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Hyrjet dhe daljet: 3x USB 3.1 dhe port AUX. Lidhjet në rrjet përfshijnë 1x Ethernet, IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0 (LE). Konsumi i energjisë maksimal 310 W. Prodhimi AV: porti HDMI mbështet portin 4K / HDR dhe portin dixhital (optik). Dimensionet 295 x 55 x 327 mm (duke mos përfshirë projeksionin më të madh). Pesha përafërsisht. 3.3 kg. Gjithashtu, në paketë përfshihet edhe paketa wireless DualShock 4 v2 + Fortnite, duke përfshirë 2000 V Bucks.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
165653126161616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719941101
Lansuar:
8. 8. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE