Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock B360M-ITX/ac - Intel B360, 2xDDR4, mITX

Kodi i produktit:
234213
Bluetooth:
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock B360M-ITX/ac është pllaka amë e krijuar specifikisht për të plotësuar të gjitha kërkesat e gamerave pasionat dhe atyre profesional. Nëse dëshironi performancë të qëndrueshme dhe shpejtësi maksimale, atëherë ASRock është zgjidhja e duhur për juve.

Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel B360 dhe hapësirën 1151 për procesorët Intel 8 të gjeneratës Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Poashtu, pllaka mban 2x hapësira DIMM për memorie operative të lojit DDR4 deri në 32GB, ka 2x konektor USB 2.0 ( 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë) 2x konektor USB 3.1 Gen 2 ( 2x në pjesën e pasme), konektorët 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack, si dhe hapësirat 1x PCI-E 3.0 x16.

Pllaka vjen me 4x hapësira SATA 6Gbps, 1x konektor M.2, dhe ka formatin mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B360
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4717677335163
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B360M-ITX/ac
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock B360M-ITX/ac - Intel B360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE