Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac - AMD B350

Kodi i produktit:
221763
Bluetooth:
Për procesorë:
AMD
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
133.50 
Ju kurseni : 25.00   (19%)
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pllakë amë e re e mbushur me teknologji, i ndërtuar me chipset modern AMD B350 dhe me mbështetje të dy moduleve të memories RAM me kapacitet maksimal për 32 GB DDR4, kjo pllakë është gjithçka që ju duhet.

Porta AM4 përfshin procesorët dhe arkitekturën më të fundit të AMD Ryzen, si dhe çipe nga procesorët e gjeneratës së 7-të A-series / Athlon. Zërimi mbështetet nga codec me kualitet të lartë Realtek ALC1220 dhe ofron mbështetje të audio kanaleve 7.1. Sistemi audio punon me SoundBlaster Cinema 3, e cila siguron një eksperiencë unike të zërit.

Për të siguruar që karta grafike është gjithmonë e sigurt dhe për të shmangur ndërhyrjet e padëshiruara ndërmjet kartës dhe komponentëve të tjerë të pllakës, Asrock përdor dizajnin unik të slove PCIe të përforcuar me profile çeliku. Përveç kësaj, kjo zgjidhje e fortëson qëndrueshmërinë e grafikës, e cila nuk mund të hiqet lehtësisht, për shembull, kur transportoni kompjuterin.

Poashtu ka porte si: 1 x M.2, 4 x SATA 6 Gb / s (RAID 0, 1, 10). Portat e pasme: 1 x tastierë / maus PS / 2, 2 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 USB 3.1 Lloji A, 1x USB 3.1 Lloji C, 2 x USB 3.1 Gen1, 1 x LAN (RJ45) / Central / Bass / Line në / Front Speaker / Mikrofoni dhe 2 x Antenna dalëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
AMD B350
EAN:
4717677333732
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
AB350 Gaming-ITX/ac
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac - AMD B350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE