Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock J4105-ITX - Intel J4105

Kodi i produktit:
230066
D-Sub:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-core (katër bërthamësh)
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock prezanton pllakën amë mini-ITX që mbështet HEVC 10-bit encoding / decoding për të siguruar cilësi të përmirësuar ndjeshëm. Është pllake amë me përmasa të vogla, me procesor të integruar Intel Quad-Core J4105. Procesor 4 bërthamësh me deri në 2.5 GHz. Pllaka ofron 2 slote elektronike SO-DIMM për memorien DDR4 deri në 8GB (nuk mbështet modulet 2GB) dhe mbështet deri në 2400MHz. Portet 5x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 3x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI dhe 1x PCI slotet e zgjerimit E 2.0 x1 dhe 1x M.2 (Wi-Fi).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677334883
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2500
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar :
Intel UHD 600
Kodi i prodhuesit:
J4105-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
6. 2. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 24pin, COM, ftohës (1x 3pin), ftohës për CPU (1x 3pin), M.2 (1x), USB 2.0 (3x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock J4105-ITX - Intel J4105 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE