Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock J5005-ITX - Intel J5005

Kodi i produktit:
236263
D-Sub:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Prodhuesi:
ASRock
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Për t'u përdorur në:
Multimedia

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock J5005-ITX është pllaka amë e gjeneratës së re me performancë jashtëzakonisht të shpejtë dhe kualitet të lartë të enkodimit të videove me kualitet 4K dhe 60 Hz. PLlaka mbanë procesorin 4 bërthamësh Intel Quad-Core Pentium J5005, ka 2x hapësira SO-DIMM për RAM memorie deri në 8GB me frekuencë 2400 MHz, ofron 5x konektor USB 2.0 ( 2x në pjesën e pasme, 3x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PCI-E 2.0 x1 dhe 1x M.2 (Wi-Fi). Poashtu pllaka ofron 4x hapësira për SATA 6Gb / s dhe mbështet formatin mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677334876
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar: :
Intel UHD 605
Kodi i prodhuesit:
J5005-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
10. 5. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 24pin, COM, ftohës (1x 3pin), ftohës për CPU (1x 3pin), USB 2.0 (3x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock J5005-ITX - Intel J5005 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE