Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Z390 PHANTOM GAMING 9 - Intel Z390

Kodi i produktit:
249932
AMD CrossFireX:
Për procesorë:
Intel
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
3+
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock është një pllakë amë ATX e quajtur z 390 PHANTOM GAMING 9 me një panel interesant I / O, dhe chipsetin e ri të veçant Intel z 390, i cili mbështet të dy procesorët e tetë dhe të nëntë të gjeneratës së re Intel. Kjo pllakë ofron mbështetje socket 1151 për procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3 / Celeron / Pentium. Pllaka ofron 4 DIMM dual-channel DDR4 slots me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për deri në 2666 MHz dhe deri në 4266+ MHz OC. Lidhje 3x USB 2.0 (3x në bord), 8x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 4x në bord), 4x USB 3.1 Gen2 (1x lloji C dhe 3x lloji A në panelin e pasmë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 2x GLAN, 1x 2.5G LAN, 5 x audio jack dhe 3x PCI-E 3.0 x16 slike zgjerimi x8 / x8, x8 / x4 / x4) dhe 2x PCI-E 3.0x1. Për hard drives, bordi ka 8x SATA 6Gbps dhe 3x Ultra M.2. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Është e pajisur me Wi-Fi, Bluetooth. 5.0.

Pllaka është e formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel Z390
DisplayPort:
EAN:
4717677337082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
Z390 PHANTOM GAMING 9
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
29. 11. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (6x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LED, M.2 (3x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (3x porte), USB 3.0 (4x porte), uji (1x 4pin)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
8
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
3+
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Z390 PHANTOM GAMING 9 - Intel Z390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE