Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME B360-PLUS - Intel B360

Kodi i produktit:
233801
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS sjell pllakën amë ASUS PRIME B360-Plus që ju ofron performancë të shpejtë, të besueshëm dhe të qëndrueshëm në çdo detyrë kompjuterike. Pllaka e përshtatur për formatin ATX vjen me chipsetin Intel B360 që e bënë si zgjidhje të përsosur për luajtjen e video lojërave në kualitetin më të lartë.

Pos kësaj, pllaka ka një mori konektorësh si 8pin ATX, 24pin ATX, konektorin COM, konektorin për flutur 2x4pin dhe 1x4pin, konektorin për hard disk 2x M.2, konektorin SATA 6x dhe një mori konektorësh për USB 2.0, USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type A dhe SUB 3.1 Gen 2 Type A. Poashtu, pllaka mbështet procesorët më të fundit Intel Core i3 / i5 / i7, ka hapësirë për RAM memorie të llojit DDR4 deri në 64GB dhe mbështet formatin AMD CrossFireX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B360
D-Sub:
DVI:
EAN:
4712900909906
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WB0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 221
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME B360-PLUS - Intel B360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE