Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME B450M-K - AMD B450

Kodi i produktit:
241086
Chipset:
AMD B450
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë ASUS PRIME B450M-K - AMD B450, me mbështetje DDR4 3200MHz, SATA 6Gb / s. Lidhje ultra-shpejtë dhe fleksibilitet i madh me USB 3.1 Gen 2 dhe M.2. Ndriçimi LED, ku ndriçon setin tuaj me shumë efekte tërheqëse. Siguria e shumëfishtë e harduerit për të mbrojtur të gjithë sistemin tuaj me 5X Protection III. Konektorët e brendshëm: ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ventilator (1x 4pin), ventilator CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb / s (4x), USB 2.0 (4x port) port), 2 lojëra elektronike kujtese.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4718017020435
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë, Ryzen - gjenerata e tretë
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0YP0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
1. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 221
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME B450M-K - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE