Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME H310M-A R2.0 - Intel H310

Kodi i produktit:
252717
Chipset:
Intel H310
Numri i sloteve për memorie:
2
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me chipset Intel H310. Ajo ofron një prizë Socket 1151 me mbështetje të procesorit Intel të gjeneratë së tetë - Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Bordi ofron slot 2 DIMM dy kanalësh DDR4 për kartat e memories me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje deri në 2666 MHz. Ndërfaqet që ofron janë deri në gjashtë USB 2.0 (dy në panelin e pasmë, katër në pllakë), katër USB 3.1 Gen 1 (dy në pllakë, dy në panelin e pasmë), një VGA, një DVI-D, një HDMI, dy PS / 2, një GLAN, tre jack për audio dhe një PCI-E 3.0 x16 dhe dy slote zgjeruese PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet ofron katër lidhës SATA 6Gb / s dhe një M.2. Pllaka është e formatit mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4718017030625
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
90MB0Z10-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
25. 1. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E/SATA (1x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 185
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME H310M-A R2.0 - Intel H310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE