Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME H310M-K R2.0 - Intel H310

Kodi i produktit:
241388
Chipset:
Intel H310
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus Prime është një tjetër evolucion i pllakave amë. Përparësitë e Asus Prime H310M-K R2.0 janë; Kualitet i dëshmuar i produkteve të Asus, mbështjetje për procesorët e gjeneratës së 8-të të Intel, chipset Intel H310 dhe mbrojtje 5x Protection III.

Kjo pllakë amë ofron 2 porte DIMM për DDR4 me kapacitet deri në 32 GB me frekuencë deri në 2666Mhz. Gjithashtu posedon 6x porte USB 2.0, 4x USB 3.1 Gen 1, 3x audio jack dhe slote të zgjerimit 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqe posedon 4x SATA 6Gbps. Formati i pllakës është mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4718017030823
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0Z30-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
21. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 185
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME H310M-K R2.0 - Intel H310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE