Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE Z390 GAMING SLI - Intel Z390

Kodi i produktit:
246533
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GIGABYTE Z390 GAMING SLI është pllakë amë moderne e ndërtuar me karakteristika dhe teknologji të re që do ju mundësoj të ndërtoni kompjuterin sipas dëshirave tuaja.

Aksesori vjen i pajisur me hapësirën 1151 për lidhje me procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron, mban 4x hapësira DIMM për RAM memorië të llojit DDR4 me kapacitet maksimale prej 64GB dhe frekuencë 2666 MHz, është pajisur me 2x konektor USB 2.0 (2x në pllakë), 8x porte USB 3.1 Gen 1 (6x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2 (2x Type-A në pjesën e pasme), 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 6x audio jack dhe 3x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x0 / x4, x8 / x8x / x4) dhe 3x PCI-E 3.0 x1.

Pos kësaj, pllaka ofron 6x SATA 6Gb / s dhe 2x M.2, ka formatin ATX dhe ofron mbështetje për teknologjitë NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z390
EAN:
4719331804374
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z390 GAMING SLI
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
15. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x), ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 225
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE Z390 GAMING SLI - Intel Z390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE