Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE Z390 M GAMING - Intel Z390

Kodi i produktit:
246534
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë me çipin Intel Z390 që mbështet procesorët e gjeneratës 8 dhe 9 Intel Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Bordi ofron 4 konektorë për memorie DDR4 deri në 64 GB dhe funksionon në frekuencat 2666 Mhz deri në 4000 Mhz OC. Pllaka ofron 2 PCI-E 3.0 x16(x16,x4), 2 PCI-E 3.0x1, 1 modul M.2 për WiFi. 6 lidhës SATA 6Gbps, 2 M.2, 4 porta për USB 2.0, 6 porta për USB 3.1 gjenerata 1, 2 porta për USB 3.1 gjenerata 2 (1 type-C), 1 PS/2, 1 GLAN, 1 DVI-D dhe 1 HDMI. Kjo pllakë mbështet platformën AMD Crossfire dhe është e ndërtuar në formatin mATX.

.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z390
DVI:
EAN:
4719331804428
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z390 M GAMING
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
15. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x), ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE Z390 M GAMING - Intel Z390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE