Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS PRIME H370-PLUS

Kodi i produktit:
233792
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS Prime është evolucioni i pllakave amë qysh prej vitit 1989. Ekipi i teknikëve të klasit të parë botëror kanë ndërtuar këtë produkt që ju mundëson të përfitoni avantazhin e konfigurimit ashtu siç ju dëshironi. Performancë, stabilitet dhe përshtatshmëri e maksimizuar për një eksperiencë fantastike në kompjuterin tuaj - këto mund t'i gjeni direkt në pllakën Asus Prime.

Pllaka Prime H370-PLUS vjen e pajisur me çipin Intel H370 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 4x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në 64GB me frekuencë deri në 2666 MHz, ka 6x konektor 2.0 ( 2x në pjesën e pasme, 4x në pllakë), 6x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 4x në pllakë) 2x konektor USB 3.1 Gen 2 ( 2x në pjesën e pasme), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN , 3x audio jack, 2x PCI-E 3.0 x16 / x4 dhe 2x PCI.

Poashtu pllaka vjen me 6x konektor SATA 6Gbps, 2x konektor M.2, mbështetje për AMD CrossFireX dhe me formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel H370
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WA0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 221
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS PRIME H370-PLUS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE