Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS TUF B360-PRO GAMING (Wi-Fi)

Kodi i produktit:
233798
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka ASUS B360-PRO ju garanton stabilitet dhe përshtatje me të gjitha teknologjitë moderne nëpërmjet platformës TUF që krijon performancën e përsosur në realitet. Nëse dëshironi të ndërtoni sistemin tuaj për gaming që të funksionoj ashtu siç ju dëshironi, atëherë pllaka ASUS TUF B360-PRO është zgjidhja e duhur për juve.

Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel H310 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 4x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në64GB me frekuencë deri në 2667 MHz, ka 6x konektor 2.0 ( 4x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 3x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN , 3x audio jack, 2x PCI-E 3.0 x16 dhe 4x PCI-E 3.0 x1.

Poashtu, pllaka 4x hapësira SATA 6Gb / s dhe 1x konektor për M.2, është përshtatur për formatin mATX dhe ofron mbështetje për teknologjitë Wi-Fi dual band 802.11a / b / g / n / ac dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel B360
D-Sub:
EAN:
4712900974850
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0XI0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS TUF B360-PRO GAMING (Wi-Fi) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE