Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS TUF B360M-PLUS GAMING

Kodi i produktit:
233803
Chipset:
Intel B360
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllaka ASUS B360M-PLUS ju garanton stabilitet dhe përshtatje me të gjitha teknologjitë moderne nëpërmjet platformës TUF që krijon performancën e përsosur në realitet. Nëse dëshironi të ndërtoni sistemin tuaj për gaming që të funksionoj ashtu siç ju dëshironi, atëherë pllaka ASUS TUF B360M-PLUS është zgjidhja e duhur për juve.

Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel B360 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 4x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në 64GB me frekuencë deri në 2667 MHz, ka 6x konektor 2.0 ( 4x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë) 2x USB 3.1 Gen 2 (2x në pjesën e pasme), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN , 3x audio jack, 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1.

Poashtu, pllaka 6x hapësira SATA 6Gb / s dhe 2x konektor për M.2 dhe është përshtatur për formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B360
DVI:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WN0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 231
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS TUF B360M-PLUS GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE