Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B360M PRO-VDH - Intel B360

Kodi i produktit:
235879
Chipset:
Intel B360
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI B360M PRO-VDH është pllakë amë e dizajnuar për të plotësuar nevojat e përdoruesve më pasionues. Produkti ju sigron performancë stabile dhe afatgjate në mënyrë që të rrisni efiçiencën në biznesin tuaj. Pasi ftohja e kompjuterit është element themelor për performancë të besueshme, MSI ka shtuar lidhjet me kontroll të plotë të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë.

Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të drejtoni programet më të shpejta, ngarkoni të dhënat më shpejt dhe rrisni produktivitetin.

Cilësi profesionale e tingullit

Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ndihmon në krijimin e mjedisit më dinamik.

Karakteristikat kryesore

Kjo pllakë amë ka chipset Intel B360. Ajo ofron socket 1151 me mbështetje për procesorin e gjeneratës së 8, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka amë ofron slote 4 DIMM dual-channel DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë: 3x type-A dhe 1x type-C, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI -D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka lidhje 6x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B360
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072562885
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B360M PRO-VDH
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Lansuar:
1. 5. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B360M PRO-VDH - Intel B360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE