Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B365M PROVH

Kodi i produktit:
901315msi
Besueshmëria:
100 %
Numri i sloteve për memorie:
2
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 
Ju kurseni : 7.00   (8%)
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë me setin e çipave Intel B365. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen 1 (4x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe1x lidhës M.2. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel B365
D-Sub:
EAN:
824142178751
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Kartë zërimi:
Realtek ALC887 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
B365M PRO-VH
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (4x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
4. 12. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E/SATA (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x)
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
226 x 185
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
XMP:
Extreme Memory Profile

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE