Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Pllakë amë H310-A PRO

Kodi i produktit:
1713msi
Chipset:
Intel H310
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 15.00   (15%)
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI H310-A PRO është pllakë amë e dizajnuar për të plotësuar nevojat e përdoruesve më pasionues. Produkti ju siguron performancë stabile dhe afatgjate në mënyrë që të rrisni efiçiencën në punën tuaj.

Aksesori është i pajisur me çipin Intel H310 dhe hapësirën 1151 për procesorët Intel të gjeneratave Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, ajo është pajisur me 2x hapësira DDR4 që mbajnë deri në 32GB memorie nën frekuencat 2666 MHz, ka 6x konektor USB 2.0 (4x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe hapësirat zgjeruese 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1.

Poashtu, pllaka ju ofron 4x hapësira SATA 6Gbps dhe vjen me formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
DVI:
EAN:
4719072564292
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
H310-A PRO
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
1. 5. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
6
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 225
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE