Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI X570-A PRO - AMD X570

Kodi i produktit:
627790msi
AMD CrossFireX:
Për procesorë:
AMD
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI X570 Pro është pllakë amë e dizajnuar që të plotësoj të gjitha kërkesat e lojtarëve pasionant. Aksesori vjen me hapësirën AMD AM4 të përshtatur për procesorët AMD Ryzen 3/2, mban 4x hapësira DIMM për RAM memorie me kapacitet deri në 128GB me 3200MHz deri në 4400MHz frekuencë, mban 6x porte USB 2.0 (2x në pjesën e pasme, 4x në pllakë), 8x porte USB 3.2 Gen 1 (4x në pjesën e pasme, 4x në pllakë), 2x USB 3.2 Gen 2 (1x Type-A dhe 1x Type-C), 1x PS / 2, 1x GLAN, 1x HDMI, 5x audio jack dhe hapësirat 2x PCI-E 4.0 x16 (Ryzen 3rd gen x16, x8 / x8; Ryzen 2nd gen PCI-E 3.0 x16, x8 / x8; Ryzen Vega 1st / 2nd PCI-E 3.0 x8, x8 / x4) 3 x PCI-E 3.0 x1. Pllaka vjen me 6x hapësira SATA 6Gbps dhe 2x M.2 si dhe është ndërtuar në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD X570
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Kartë zërimi:
Realtek ALC1220 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
8. 7. 2019
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 4.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës mm:
304 x 243
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
XMP:
AMD Extreme Memory Profile

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE