Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI Intel Z390 Pro, ATX

Kodi i produktit:
246381
Chipset:
Intel Z390
EAN:
824142169544
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi i prodhuesit:
Z390-A PRO

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakat amë MSI PRO ofrojnë benefite interesane për përdoruesit e tyre. Pasi ftohja e kompjuterit është e rëndësishme për performancë të besueshme, MSI ka shtuar konektorë të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë.

Karakteristikat kryesore

Kjo pllakë amë ka chipset Intel Z390. Ajo ofron mbështetje 1151 socket për procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekunencën prej 2666 MHz deri në 4400 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2(1x type-A dhe 1x type-C në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe 2x PCI-E 3.0 x16 slote zgjerimi (x16, x4 ), 4x PCI-E 3.0 x1 dhe slot 1x M.2 (E-key) për modulin Wi-Fi. Për hard disqet, pllaka ka lidhje 6x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka mbështet AMD Crossfire dhe është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Z390
EAN:
824142169544
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi i prodhuesit:
Z390-A PRO
Lansuar:
8. 10. 2018
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i sloteve CPU:
1
Për procesorë:
Intel
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Pllakë amë MSI Intel Z390 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE